Motorek biegowy
Jeśli chcesz zapewnić wiele godzin fantastycznej zabawy dla swojego dziecka, podaruj mu motorek biegowy! Jakie są jego największe zalety? W jaki sposób może przyczynić się do rozwoju Twojego malucha? Dowiesz się z naszego wpisu.
2019-06-24, 08:44

Motorek biegowy - nowoczesna zabawka dla Twojego dziecka

Motorek biegowy to świetna zabawka jeżeli Twój maluch interesuje się motoryzacją. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi zabawkowy motorek zapewni wiele godzin fantastycznej zabawy. Zabawka jest w ciekawych kolorach - ciemno niebieski oraz posiada wiele kolorowych naklejek, między innymi numer startowy i światła.

Motorek biegowy to wspaniała zabawka dla małych miłośników motoryzacji.

Motorek biegowy - co warto wiedzieć przed zakupem?

Motorek biegowy to świetna zabawka, która wspomoże również rozwój Twojego dziecka. Pomaga rozwijać koordynację ruchową oraz uczy równowagi, co jest bardzo pomocne w późniejszej nauce jazdy na rowerze. Motorek idealnie nadaje się do jazdy w parku, podczas spaceru, a także w domu. Posiada uchwyt, dzięki któremu dziecko może bez trudu przenosić rowerek w inne miejsce. Zabawka waży jedynie 2,5 kg. Oprócz tego, motorek jest wyposażony w stabilne kółka oraz wygodne siedzisko.

Motorek biegowy pomaga rozwinąć koordynację ruchową dziecka.

Szczegółowe informacje o zakupie

Zabawka jest wyprodukowana przez Bed- Pol z wysokiej jakości materiałów. Motorek biegowy jest całkowicie bezpieczny, nawet dla małych dzieci. Nie posiada małych elementów ani ostrych krawędzi. Zapraszamy na zakupy!

KONTAKT / AUTOR
E-kids Planet
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy