Maska medyczna ochronna
W obecnych czasach pandemii koronawirusa trzeba zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Nie czekaj i zamów najpotrzebniejsze artykuły w E-kidsplanet. Maska medyczna ochronna dla Ciebie i Twoich dzieci zwiększy Wasze bezpieczeństwo na co dzień.
2020-04-16, 14:33

Maska medyczna ochronna dla Ciebie i Twoich najbliższych

Powszechny nakaz zakrywania ust i nosa obowiązuje od dnia dzisiejszego w całej Polsce. Należy się przyporządkować tym zasadom i chronić nie tylko siebie, ale również swoje dzieci. Najmłodsze dzieci do lat 4 nie mają obowiązku noszenia maseczek, jednak jako odpowiedzialny rodzic powinieneś spróbować zakryć im nosek i usta np. chusteczką. Dla siebie zakup maskę medyczną ochronną, która co prawda nie zabezpiecza w 100% przed wirusem, jednak znacznie zmniejsza szanse na zarażenie się.

Maska medyczna ochronna pomoże ochronić Twoje dzieci przed zakażeniem.

Dlaczego warto zakupić maskę medyczną ochronną?

Maska medyczna ochronna, którą możesz zamówić online w sklepie E-kidsplanet, nadaje się do wielorazowego użytku. Należy pamiętać, że po każdym użyciu, trzeba wyprać ją w wysokiej temperaturze, a następnie wyprasować. Maska posiada elastyczne i rozciągliwe gumki na uszy. Maseczki produkujemy w Polsce z dobrej jakości materiałów.

Jak jeszcze należy się chronić?

Aby skutecznie ochronić siebie i swoją rodzinę, sama maska medyczna ochronna nie wystarczy. Warto zamówić również żel dezynfekujący do rąk oraz płyn do dezynfekcji zabawek i artykułów dla dzieci. Zadbaj o swoich najbliższych!

KONTAKT / AUTOR
E-kids Planet
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy