Przenośny domek dla lalek barbie
Ile razy powtarzała się sytuacja, że chcecie wyjść z domu, a dziecko nadal chce się bawić? Od teraz możecie pożegnać ten problem. Przenośny domek dla lalek barbie to świetny sposób na ciągłą zabawę dla malucha! Przeczytaj!
2019-10-01, 12:48

Przenośny domek dla lalek barbie to marzenie każdej małej dziewczynki

Dzieci lubią mieć swoje ulubione zabawki zawsze pod ręką. Niestety, domki dla lalek zazwyczaj były duże i bardzo nieporęczne. Nie było możliwości przeniesienia je w inne miejsce, bez uszkodzenia całej konstrukcji, a co dopiero wyniesienia ich z domu czy wzięcia ze sobą do samochodu. Od teraz, dzięki przenośnemu domkowi dla lalek barbie możemy zabrać go dosłownie wszędzie. To domek dla lalek w walizce!

Przenośny domek dla lalek barbie to zabawka - walizka, którą maluch może zabrać gdziekolwiek zechce!

Z czego składa się przenośny domek dla lalek barbie?

Przenośny domek dla lalek barbie mieści się w małej walizce dla dzieci. Składa się z dwóch części - sypialni oraz pokoju dziennego. W zestawie znajduje się łóżko i toaletka oraz luksusowa kanapa, stolik i krzesełka. Domek dla barbie jest wszechstronny i dobrze przemyślany.

Przenośny domek dla lalek barbie składa się z dwóch części - sypialni oraz pokoju dziennego.

Szczegółowe informacje o zabawce

Przenośny domek dla lalek barbie jest dostosowany dla lalek do wysokości 29 cm. Wymiary zamkniętego domku to ok. 28,5 cm x wysokość do dachu 35 cm. Walizka posiada regulowaną rączkę. Zapraszamy do składania zamówień na naszej stronie internetowej!

KONTAKT / AUTOR
E-kids Planet
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy