Chusteczki nawilżane water wipes
Jak prawidłowo zadbać o skórę swojego dziecka? Poznaj chusteczki nawilżane water wipes. Kupisz je w sklepie internetowym E-kids Planet. Dowiedz się, jakie mają zalety i dlaczego warto ich używać na co dzień.
2019-08-28, 15:16

Chusteczki nawilżane water wipes - dlaczego warto je kupić?

Chusteczki nawilżane water wipes to najbezpieczniejsze chusteczki służące do oczyszczania wrażliwej skóry niemowlęcia. Powinny stanowić podstawę higieny i pielęgnacji kilkuletniego dziecka. Posiadają całkowicie bezpieczny skład, który nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. W przeciwieństwie do chusteczek dostępnych w drogeriach i supermarketach, chusteczki water wipes nie posiadają substancji chemicznych, jak Sodium Laureth Sulphate, PEGów, Phenoxyethanolu, Sodium Benzoate, Fragrancei itp.

Chusteczki nawilżane water wipes to najbezpieczniejsze chusteczki do higieny noworodka.

Kiedy możemy używać chusteczek nawilżanych water wipes?

Chusteczki nawilżane water wipes są całkowicie bezpieczne dla zdrowia maluszka. Można ich używać na co dzień. Przydadzą się m. in podczas przewijania, karmienia, wspólnej zabawy, a także w czasie podróży autem, na zakupach, na spacerze czy placu zabaw. Chusteczki tego typu mogą być używane już przy pielęgnacji noworodka. Mogą być stosowane również przez starsze dzieci oraz dorosłych.

Chusteczki nawilżane water wipes to chusteczki zamoczone w naturalnej wodzie, bez dodatków sztucznych substancji.

Poznaj skład chusteczek nawilżających

Skład chusteczek nawilżanych water wipes jest najprostszy na świecie. Chusteczki zawierają 99,9% wody oraz 0,1% ekstraktu z grejpfruta, który naturalnie je konserwuje. Zapraszamy na zakupy do sklepu E-kids Planet!

KONTAKT / AUTOR
E-kids Planet
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy